دهکده حقوقی سفید (دهکده تخصص)

نمود تخصص در حوزه حقوق، از اهداف عالیه ماست

خبرگزاری مهر: اورژانس حقوقی ۲۴ ساعته در مشهد افتتاح شد


کارگاه

مجید قاضی زاده در گفت و گو با
خبرنگار مهر با اعلام این خبر در حاشیه همایش فن سخن وری و دفاع که صبح شنبه در هتل درویشی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: برخی فوریت های حقوقی نیز همانند فوریت های پزشکی نیازمند اقدام سریع متخصص امر می باشد از این رو نخستین اورژانس حقوقی کشور به شماره 31601 در مشهد ایجاد شد.

نخستین اورژانس حقوقی کشور در مشهد راه اندازی شد

نخستین اورژانس حقوقی شبانه روزی کشور توسط موسسه دهکده حقوقی سفید در مشهد راه اندازی شد و از روز شنبه فعالیت خود را آغاز کرد.
دبیر اتاق فکر دهکده حقوقی سفید روز شنبه با اعلام این خبر به ایرنا گفت: این اورژانس با هدف ارائه خدمات حقوقی در اسرع وقت به مواردی که نیاز به ورود متخصص امر حقوقی می باشد، راه اندازی شد.
مجید قاضی زاده افزود: برخی موارد حقوقی مانند حوزه فوریت های پزشکی نیاز به اقدام سریع متخصص می باشد که با راه اندازی این مرکز ؛ افراد می توانند نیازهای حقوقی خود را از طریق تماس با شماره 31601 تامین و در کمترین زمان ممکن؛ مشکلات حقوقی خود را برطرف نمایند.
وی بیان کرد: بسیاری از رخدادهای ساده حقوقی در ابتدا به جهت عدم شناخت مناسب حقوق و تکالیف به مشکلی بزرگ تبدیل می شود، از این رو عموم افراد می توانند با مراجعه به اورژانس حقوقی با کمترین هزینه و در کوتاه زمان ممکن نیازهای حقوقی خود را برطرف نمایند.
قاضی زاده، تصادفات رانندگی، ورود به عنف، آدم ربایی، نزاع، سرقت، حبس غیرقانونی و کودک آزاری را برخی از رخدادهای حقوقی عنوان کرد که نیازمند اقدام فوری و سریع می باشند.
وی گفت: پس از تماس افراد با اورژانس حقوقی 31601، در صورت نیاز وکیل تخصصی برای حضور در مکان رخداد حقوقی، وکلای دهکده حقوقی سفید به محل اعلام شده از سوی متقاضی، اعزام می شوند.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

  • تلفن ۵ رقمی :

    051 31601

  • آدرس :

    مشهد، بلوار فردوسی، حاشیه میدان استقلال پلاک 373

  • خبرنامه پیامکی :

    ۳۰۰۰32

۱۳۹۵ © تمامی حقوق این سایت متعلق به دهکده سفید می باشد و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.