دهکده حقوقی سفید (دهکده تخصص)

نمود تخصص در حوزه حقوق، از اهداف عالیه ماست

رئیس کل دادگستری استان تهران

غلامحسین اسماعیلی در نشست مدیران دادگستری استان تهران گفت: دادگستری استان تهران در حوزه فرهنگی موفق به کسب رتبه اول در برنامه‌ها وامتیازات فرهنگی در سراسر کشور شده که این رتبه باید تداوم و استمرار خود را داشته باشد و از حیث امتیازات ارتقاء یابد.

وی افزود: عدم اطاعت از امامت و ولایت حکایت از انحراف فکر و عقیده انسان دارد. امروز ما به عنوان جامعه قضات، مشروعیت خود را از مقام و جایگاه ولایت و امامت کسب کرده ایم. اگر خدایی نکرده در جمع ما کسی یا کسانی باشند که نسبت به شان و جایگاه ولایت بی توجه باشند نه تنها اعمال عبادی آنان مورد قبول نیست بلکه باید گفت: جلوسش بر این جایگاه اشکال شرعی دارد و حکمش غیرنافذ و حقوقش غیرمشروع است.


این مقام قضایی در استان تهران با اشاره به برنامه تدوین شده اجرایی در سال ۹۶ بیان کرد: در حوزه مدیریت، شعار مدیریتی در سال جاری برگرفته از رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی برتقوا و تلاش است. دراین رابطه از همکارانمان تقوا میخواهیم اگر کسی از مجموعه مدیریتی در زمینه تقوا، قصور و کوتاهی کرد و دچار لغزش شد نخواهیم توانست با مدیری که از حیث تقوا ضعف داشته باشد ادامه همکاری دهیم.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

  • تلفن ۵ رقمی :

    051 31601

  • آدرس :

    مشهد، بلوار فردوسی، حاشیه میدان استقلال پلاک 373

  • خبرنامه پیامکی :

    ۳۰۰۰32

۱۳۹۵ © تمامی حقوق این سایت متعلق به دهکده سفید می باشد و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.