دهکده حقوقی سفید (دهکده تخصص)

نمود تخصص در حوزه حقوق، از اهداف عالیه ماستباشگاه تعالی و بالندگی

ای فرهیخته گرامی، ای سفید‌اندیش ........
شما از نظر ذهن، توانایی‌هایی استثنایی دارید که به ندرت از آنها استفاده می‌کنید. با این‌گونه توانایی‌ها می‌توانید همه موفقیت‌ها و شادی‌های واقعی و دلخواهتان را در زندگی بیافرینید.
حقیقت این است که شما به دلیل شیوه‌ی اندیشیدنتان، در جایگاه کنونی‌تان قرار دارید و از ویژگی‌های فعلی‌تان بهره‌مند هستید. شیوه اندیشیدن شما نیز، در کل، به عادت‌های شما مربوط می‌شود.

 • وقتی شیوه اندیشیدن خود را تغییر دهید، زندگی درونی و بیرونی شما تغییر می‌کند.
 • باشگاه تعالی و بالندگی، مسیری برای خاص شدن و گذرگاهی است برای توفیقات روز افزونتان.
 • با ما بمانید ..........

باشگاه تعالی و NLP
تمام انسان‌های موفق به شدت هدف‌گرا هستند، می‌دانند که چه میخواهند و با تمام وجود و در هر روز زندگی به منظور دستیابی به خواسته‌هایشان تلاش می‌کنند. همواره به یاد داشته باشید که شما همان می‌شوید که می‌پندارید باید بشوید؛ بنابراین اندیشه‌هایی که بذر تردید را در کشتزار ذهنتان می‌کارند از خود برانید.
و اما NLP….
ان.ال.پی هنر رسیدن به موفقیت است، مجموعه‌ای از الگوها، مهارت‌ها و شیوه‌هایی است برای درست اندیشیدن و صحیح رفتار کردن و موثر واقع شدن است. NLP به شما نشان می‌دهد که چگونه موفقیت‌های خود را درک کنید و از آن الگو بسازید تا مجدداً موفقیت‌های خود را تکرار کنید. به کمک NLP خواهید توانست سریعتر و به نحوی موثرتر از قبل به اهداف شخصی خود دست یابید.
پس ای مهربان، ای سفید‌اندیش ...........
به یاد داشته باشید که: قاتل توفیقات ما فقط و فقط ترس است و به بیانی دیگر: راز موفقیت، تفکر به پیروزی است، زیرا به هرچه فکر کنیم آن را جذب خواهیم نمود. محصول اندیشه، نتیجه است.


باشگاه تعالی و خانواده:
خانواده در مسیر تکاملی هر فرد و اجتماعی، از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است، به گونه‌ای که غفلت از آن، جامعه‌ی انسانی را دچار انحراف کرده و موجب عدم استفاده‌ی بهینه از ظرفیت‌هایی که خداوند متعال به انسان عطا نموده می‌شود. از همین رو مکتب انسان‌ساز اسلام به این مهم توجه ویژه داشته و معارف زیادی را در مسیر استحکام بنیان خانواده به ذهن‌های تشنه‌ی بشریّت عطا فرموده است.

 • باشگاه تعالی، همگام با شما با خانواده‌ای با نشاط‌تر
 • با ما بمانید ........باشگاه تعالی و مدیریت بیان و زمان
توانایی شما در صحبت‌کردن با مخاطبان برای موفقیتتان ضروری است. خوب صحبت کردن می‌تواند احترام و توجه دیگران را به دنبال داشته باشد، به ارزش شما در جمع بیافزاید و توجه افرادی را که می‌توانند به شما کمک و دریچه‌هایی به رویتان باز کنند، جلب و جذب کند. توانایی خوب صحبت کردن، به دیگران ثابت می‌کند که شما با استعدادتر و باهوش‌تر از کسانی هستید که نمی‌توانند به خوبی شما صحبت کنند. ارزشمندترین دارایی شما ذهنتان است. یکی از گرانبهاترین مهارت‌های شما، توانایی خوب فکر کردن و بیان واضح منظورتان است. این مهارت بیش از هر مهارت دیگری به کسب منافع بیشتر و پیشرفت شما کمک می‌کند. به علاوه، تنها راه نشان دادن تسلّط به یک موضوع، ابراز واضح افکار و ایده‌ها به صورت شفاهی و کتبی است.

 • باشگاه تعالی، برگزار کننده دوره‌های فن بیان
 • با ما بمانید ........باشگاه تعالی و مدیریت جذبه
افراد با جذبه معمولاً خوب گوش می‌دهند و اغلب شانس‌های بیشتری نصیبشان می‌شود. فرصت‌هایی به آن‌ها داده می‌شود که شاید دیگران هرگز چنین فرصت‌هایی را به دست نیاورند. این افراد ممکن است به خاطر کارهایی بخشیده شوند که دیگران به خاطرشان به « دار»!!! آویخته می‌شوند. چیزهایی به آنها گفته می‌شود که شاید دیگران هرگز آنها را نشنیده باشند. تصور کنید که فردی با حالتی شدیداً گیرا و با نفوذ به سمتتان می‌آید، در این موقع شما مورد تهاجم جذبه آن شخص قرار گرفته‌اید. حتماً تا بحال با افرادی ملاقات کرده‌اید که قادر بوده‌اند شما را با جذبه خود مجذوب کنند، به نظر می‌رسید که آن‌ها شما را واقعاً دوست دارند، برای نظر شما ارزش قایل‌اند، تمام توجهشان را به شما و نه هیچ کس دیگر اختصاص داده‌اند. وقتی در کنار شما بودند بدون توجه به اینکه فرد دیگری آن اطراف است، هیچ‌کس جز شما برایشان وجود نداشت. آن‌ها چنان رفتار کرده‌اند که شما احساس می‌کنید جذاب‌ترین و مهم‌ترین شخصی هستید که تا بحال ملاقات کرده‌اند. برای اینکه از مصاحبت با آن‌ها لذت ببرید، قضاوت و انتقاد درباره آن‌ها را کاملاً به تعویق انداختید. آیا به خاطر دارید که چه احساسی شگفت‌انگیزی داشتید؟
قطعاً که احساس ارزشمند بودن می‌کردید.

 • با ما در باشگاه تعالی و بالندگی همراه باشید.
 • خاص و سفید باشید.


تلگرام
 • تلفن ۵ رقمی :

  051 31601

 • آدرس :

  مشهد، بلوار فردوسی، حاشیه میدان استقلال پلاک 373

 • خبرنامه پیامکی :

  ۳۰۰۰32

۱۳۹۵ © تمامی حقوق این سایت متعلق به دهکده سفید می باشد و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.