دهکده حقوقی سفید (دهکده تخصص)

نمود تخصص در حوزه حقوق، از اهداف عالیه ماستبزرگداشت روز شعر و ادب پارسی با حضور استاد محمد کاظم کاظمی و جمعی از شعرای برجسته کشور در دهکده سفید

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دهکده سفید با حضور استاد محمد کاظم کاظمی و جمعی از شعرای برجسته و فرهیخته کشور و

به میزبانی دپارتمان حقوق هنرمندان دهکده سفید روز شعر و ادب پارسی گرامی داشته شد.مجید قاضی زاده دبیر اتاق فکر دهکده بين المللي سفید ضمن تبریک روز شعر و ادب پارسی اظهار داشت:
فرهنگ و ادبیات ناب ایران زمین مایه فخر و مباهات همه ایرانیان است و جامعه حقوقی نیز ارتباط جداناشدنی با ادبیات دارند چرا که حقوقدانان و بخصوص وکلا باید در نوشتار و گفتار به ظرافت های زبانی چیره  باشند.
این استاد برتر حقوق جزا تاکید کرد: رویکرد کلی دپارتمان حقوق هنرمندان حمایت از حقوق هنرمندان عزیز کشورمان و رفع موانع و چالشهای حقوقی  ایشان است تا از این رهگذر قدمی رو به جلو در جهت غنای فرهنگ و ادبیات ایران برداشته شود.
در ادامه استاد محمد کاظم کاظمی شاعر و نویسنده اظهار داشت: از مجموعه دهکده سفید متشکرم بابت این نشست و خرسندم از اینکه این مجموعه حقوقی نگاه ویژه ای به شعر و ادبیات دارد.
دبیر علمی یازدهمین جشنواره شعر فجر تصریح کرد: شعرا مشکلات زیادی در حوزه نشر دارند  که نیازمند توجه بیشتر است و اطمینان داریم حضور دهکده سفید در خانواده شعر و ادبیات اتفاق مبارکی می باشد.
در ادامه لوح مستشاری دپارتمان حقوق هنرمندان به استاد محمد کاظم کاظمی اهداشد و ایشان به عنوان مستشار دپارتمان حقوق هنرمندان معرفی شدند.
لازم به ذکر است هر يك از شعرای حاضر در این نشست از جمله قاسم رفيعا، يوسف بينا و...  به بيان ديدگاه هاي خود پرداختند.

تلگرام
  • تلفن ۵ رقمی :

    051 31601

  • آدرس :

    مشهد، بلوار فردوسی، حاشیه میدان استقلال پلاک 373

  • خبرنامه پیامکی :

    ۳۰۰۰32

۱۳۹۵ © تمامی حقوق این سایت متعلق به دهکده سفید می باشد و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.