دهکده حقوقی سفید (دهکده تخصص)

نمود تخصص در حوزه حقوق، از اهداف عالیه ماستمراسم معارفه ریاست دپارتمان تخصصی حقوق مالیاتی دهکده سفید برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دهکده سفید،با حضور جمعی از اساتید دانشگاه و فرهيختگان، دکتر محمود توجکی با ۲۸ سال سابقه فعالیت در زمینه حسابداری، حسابرسی مشاوره مالی و مالیاتی در بخش خصوصی و دولتی و معاونت سابق تفریغ بودجه دیوان محاسبات استان خراسان رضوی به عنوان رییس دپارتمان تخصصی حقوق مالیاتی دهکده تخصصی سفید معرفی شد.

در آغاز مراسم مجید قاضی زاده، دبیر اتاق فکر دهکده سفید ضمن ستودن توانمندیهای علمی و مدیریتی دکتر محمود توجکی اظهار داشت؛ دپارتمان تخصصی مالیاتی به جهت اهمیت موضوع به گونه اي تخصصی و ساختارمند به توسعه فعاليت هاي خود ادامه خواهد داد. 
قاضی زاده افزود؛ ایمان داریم با حضور دکتر توجکی و ساير اعضا دپارتمان مالياتي دهكده سفيد، فصل جدیدی از قابلیت های دپارتمان حقوق مالیاتی به منصه ظهور خواهد رسید. 
وی گفت؛ مبحث حقوق مالیاتی در کشور محجور مانده است و تقریبا كمتر افرادي پيدا مي شوند که به طور تخصصی به امور مالیاتی مسلط باشند بر همين مبنا امور مالیاتی به یک دغدغه مستمر برای مودیان تبدیل شده است لذا دهکده سفید با اعتقاد به پرداخت قانونی مالیات، جهت رشد و شکوفایی کشور، آمادگی کامل دارد تا از حقوق مودیان نيز دفاع نماید. 
در ادامه مراسم، محمود توجکی با تقدیر از اتاق فکر دهکده سفید در خصوص توجه خاص به مباحث مالیاتی بیان داشت؛ تقریبا همه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی مبتلا به مسائل مالیاتی هستند و در کنار اعتقاد به پرداخت مالیات ظرفیت هایی در قانون وجود دارد که مودیان می توانند از حقوق قانوني خود دفاع نمایند. 
توجکی افزود؛ برنامه ما در دپارتمان تخصصی حقوق مالیاتی استفاده از ظرفیت های حسابداری، مالی و مالیاتی به طور صحیح و هدفمند است.شرکت های بزرگ مشاور مالیاتی دارند و ما باید همگام با مشاورین مالیاتی در غالب یک وکیل مالیاتی در مباحث مالیاتی ورود پیدا کنیم. 
توجكي از مراسم رونمايي كتاب " اورژانس مالياتي" كه به همت ايشان و اعضا دپارتمان مالياتي تدوين شده است نیز خبر داد. 
در ادامه دكتر مصطفي صيادي (از مرکز جهش تجاری دهکده سفید) درباره سيستم هاي مالياتي در ساير كشور ها و شفافيت مالي توضيحاتی را بيان نمود. 
همچنین ساير روساي دپارتمان ها و واحدهاي دهكده سفيد، نكته نظرات خود را بيان نموده و از حضور استاد ممتاز امور مالياتي - دكتر توجكي- در دهكده سفيد ابراز خرسندي نمودند. در انتهای این مراسم داتوران و کارشناسان دپارتمان تخصصی حقوق مالیاتی به ریاست جدید این دپارتمان معرفی شدند.

تلگرام
  • تلفن ۵ رقمی :

    051 31601

  • آدرس :

    مشهد، بلوار فردوسی، حاشیه میدان استقلال پلاک 373

  • خبرنامه پیامکی :

    ۳۰۰۰32

۱۳۹۵ © تمامی حقوق این سایت متعلق به دهکده سفید می باشد و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.