دهکده حقوقی سفید (دهکده تخصص)

نمود تخصص در حوزه حقوق، از اهداف عالیه ماسترونمایی از آهنگ بین المللی امام رضا(ع) در دهکده سفید

با حضور مديران دهكده بين المللي سفيد و محمد علی چمی گو مدیر عامل موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی و محمد کاظم دبیری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد در مهستان دهکده سفید از آهنگ (سرور خورشیدها) که با موضوع ولادت امام رضا (ع) رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دهکده سفید آهنگ سرور خورشید ها ویژه تولد امام رضا (ع) اثر شهر رسانه دهکده سفید است که با همراهی هنرمندانی از کشورهای دیگر همچون هند و عراق تولید شده است. 
در ابتدای این مراسم، مجید قاضی زاده دبیر اتاق فکر دهکده سفید ضمن تبین جایگاه هنر و رسانه در پیشگیری از وقوع جرایم و صيانت از حقوق شهروندي افزود، افتخار دهکده سفید پرچمداری در تخصص گرایی با اهتمام به ساختارسازی و كار گروهي است و این مجموعه ساختارمند علاوه بر ۲۵ دپارتمان تخصصی حقوقی در حوزه های متفاوتی همچون هنر و رسانه پیشگام می باشد و آثار درخور و شایسته ای را پدید آورده است. ماباور داریم، كليد صيانت از حقوق شهروندي و ارتقای فرهنگ حقوقي، هنر است. 
در ادامه مراسم محمد علی چمی گو مدیرعامل موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی با تقدیر از دهکده سفید بابت توجه به مقوله پیشگیری از جرایم گفت: خوشحالم از اینکه می بینم دهکده سفید اخلاق گرایی و تخصص گرایی را سرلوحه اهداف خود قرار داده و بر خلاف اقتضائات حرفه ای خویش در تلاش است تا با فرهنگ سازی از افزایش دعاوی قضایی پیشگیری کند 
وی با بیان اینکه شما خوش ذوق و خوش سلیقه هستید و این را می توان از بدو ورود به دهکده سفید دریافت ادامه داد؛ من برای دهکده سفید آرزوی توفیق دارم و موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی حامی شهر رسانه دهکده سفید خواهد بود. 
به گزارش این روابط عمومی محمد کاظم دبیری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد نیز در کنار حمایت از فعالیت های فرهنگی و هنری دهکده سفید بیان داشت؛ با توجه به قابلیت های تخصصی و بی بدیلی که دهکده سفید دارد شما می توانید مرکز بین المللی موسیقی اسلامی را در مشهد ایجاد کنید واداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد آمادگی کامل دارد تا در شکل دهی قانونی آن از مجموعه دهکده سفید حمایت کند. 
دبیری افزود؛ تجربه سال ۲۰۱۷ شهر مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام نشان داد ما در موضوعات فنی مشکلی نداریم و اما در حوزه تولید محتوای تاثیر گذار نيازمند ارتقا هستیم و این شایسته ما که از غنای فرهنگی برخورداریم نیست و به همین جهت از مسئولین محترم دهکده سفید به خصوص عزیزان شهر رسانه دهکده سفید که امور هنری را در این مجموعه تخصصی بر عهده دارند می خواهم تا در این مهم فعالیت جدی و موثر داشته باشند. 
وی ادامه داد؛ در جهت گسترش فرهنگ ایرانی اسلامی اعلام آمادگی و حمایت می کنیم که از طریق سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی که رایزن فرهنگی در حوزه بین الملل می باشد آثار ارزشمند شهر رسانه دهکده سفید را منتشر کنیم و اطمینان داریم که دهکده سفید در رسیدن به اهداف متعالی خود موفق خواهد بود. 
در پایان مراسم نیز از هفده نَفَر از هنرمندان و اعضای شهر رسانه دهكده سفيد به ویژه آهنگساز و خواننده: احمد خلیق و دبیر کارگروه محتوایی: سید محسن شرافت تقدیر و تشکر به عمل آمد.


دانلود آهنگ       دانلود ویدیو کلیپ


تلگرام
  • تلفن ۵ رقمی :

    051 31601

  • آدرس :

    مشهد، بلوار فردوسی، حاشیه میدان استقلال پلاک 373

  • خبرنامه پیامکی :

    ۳۰۰۰32

۱۳۹۵ © تمامی حقوق این سایت متعلق به دهکده سفید می باشد و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.