دهکده حقوقی سفید (دهکده تخصص)

نمود تخصص در حوزه حقوق، از اهداف عالیه ماستحضور مدیر عامل و جمعی از مسئولین شهر آرا در دهکده سفید

(افتخار می کنم که یک مجموعه حقوقی به معنای واقعی کلمه و با کیفیت بین المللی در کشور وجود دارد) 


به گزارش واحد خبر دهکده سفید مجید خرمی مدیر عامل و رییس هیات مدیره موسسه فرهنگی و هنری شهر آرا به همراه جمعی از مسئولین با حضور در دهکده سفید طی نشستی صمیمانه با مدیران این مجموعه تخصصی و بین المللی دیدار و تبادل نظر کردند.
خرمی در این دیدار ضمن تقدیر از مجموعه دهکده سفید اذعان داشت بسیار خوشحالم و افتخار می کنم که یک مجموعه حقوقی به معنای واقعی کلمه و با کیفیت بین المللی در کشور وجود دارد و امیدوارم با وجود این مجموعه تخصصی و با قابلیت های سازمانی آن فرهنگ حقوقی در کشور ارتقا یابد.
وی افزود،من آشنایی کاملی با بخش های خصوصی دارم و نظم سازمانی و توانمندی های دهکده سفید کم نظیر است، به همین جهت معتقدم مردم عزیزمان بخصوص شهروندان خراسانی باید بیشتر با دهکده سفید آشنا شوند و ما آمادگی داریم تا در روزنامه شهر آرا به این مهم پرداخته شود.
خرمی اذعان داشت،در کنار تجربه، تیم روزنامه شهر آرا میانگین سنی جوانی دارد و خوشحالیم که بخش قابل توجهی از جامعه ما را به عنوان مخاطب خود پذیرفته اند و خبر خوب اینکه در تلاش هستیم ویژه نامه ای را با عنوان حقوق شهروندی در روزنامه شهر آرا منتشر کنیم و از مجموعه دهکده حقوقی سفید دعوت می کنیم تا ما را در معرفی حقوق شهروندی به جامعه یاری دهند.
در ادامه مجید قاضی زاده دبیر اتاق فکر دهکده سفید اظهار داشت: اساس کار دهکده سفید توجه بر پیش گیری است و معتقدیم همدلی و همکاری اصحاب رسانه با جامعه حقوقی در ارتقای فرهنگ مطلوب حقوقی بسیار موثر خواهد بود.
قاضی زاده افزود: به دلیل تراکم چشمگیر پرونده های قضایی اکثر جامعه در حوزه های مختلف متاثر از آن هستند که متاسفانه اثر منفی در توسعه کشور خواهد داشت و راهی جز ارتقای فرهنگ حقوقی متصور نیست.
این استاد دانشگاه تاکید نمود کارگروهی، کار ساختارمند، و تاکید بر کار آفرینی از ضروریات توسعه می باشد و خرسندم که روزنامه شهر آرا در این مسیر پیش می رود.
مدیر مسول نشریه تریبون حقوقی دهکده سفید از توجه این مجموعه به فضای مجازی و ارتقا مدیریت به رهبری سازمانی یاد نمود و ابراز امیدواری کرد تا روزنامه شهر آرا با دهکده سفید بتوانند همکاری های موثری داشته باشند.
قاضی زاده با توجه به سوابق قبلی مجموعه در زمینه برگزاری دادگاه مجازی افزود:
اگر بتوانیم این مهم را مدبرانه از دبیرستان ها آغاز نماییم نقشی بسیار مهم در ارتقا حقوق شهروندی خواهیم داشت.
در این مراسم به جهت تلاش مجموعه شهرآرا در ترویج فرهنگ حقوقی و حقوق شهروندی یادبودی از دهکده سفید به ایشان تقدیم گردید.

تلگرام
  • تلفن ۵ رقمی :

    051 31601

  • آدرس :

    مشهد، بلوار فردوسی، حاشیه میدان استقلال پلاک 373

  • خبرنامه پیامکی :

    ۳۰۰۰32

۱۳۹۵ © تمامی حقوق این سایت متعلق به دهکده سفید می باشد و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.