دهکده حقوقی سفید (دهکده تخصص)

نمود تخصص در حوزه حقوق، از اهداف عالیه ماستآیین رونمایی از کتاب (رهبری اثربخش برای بهبود عملکرد شرکتها) اثر دکتر مصطفی صیادی

آیین رونمایی از کتاب (رهبری اثربخش برای بهبود عملکرد شرکتها) اثر دکتر مصطفی صیادی با حضور شماری از حقوقدانان،اساتید دانشگاه و فعالان تجاری در دهکده بین المللی سفید برگزار شد.
به گزارش واحد خبر دهکده بین المللی سفید با حضور جمعی از حقوقدانان و اساتید دانشگاه و فعالان عرصه تجاری، کتاب رهبری اثربخش برای بهبود عملکرد شرکتها، اثر دکتر مصطفی صیادی، مشاور انستیتوی مدیریت منابع انسانی سیدنی استرالیا عصر امروز در مرکز جهش تجاری دهکده بین المللی سفید رونمایی شد.
بر اساس این گزارش مجید قاضی زاده دبیر اتاق فکر دهکده سفید ضمن معرفی دکتر مصطفی صیادی به عنوان یکی از پژوهش گران شایسته حوزه رهبری سازمانی ابراز داشت؛ در دنیای متمدن امروز که قدرت اثرگذار به سمت کانون های اقتصادی سوق یافته است وجود رهبران سازمانی خلاق در راستای توسعه اقتصاد مقاومتی و متعاقبا پیشرفت کشور در تمامی حوزه ها گریز ناپذیر است.
وی افزود: مرکز جهش تجاری دهکده سفید به عنوان اولین مجموعه خصوصی کشور با هدف مطالعات راهبردی و تبیین الگوهای رشد تجاری در تلاش است تا شاخصه های اثرگذار توسعه اقتصادی از جمله رهبری سازمانی را نهادینه کند و یکی رویکردهای مهم در این زمینه را توجه به مقوله آموزش رهبری در قالب های متنوعی از جمله نشر تالیفات معتبر می داند. مجید قاضی زاده تصریح نمود که ارتقا "مدیران سازمانی" به "رهبران شایسته" جهش اقتصادی ایجاد می نماید.
در ادامه مصطفی صیادی مشاور انستیتوی مدیریت منابع انسانی استرالیا با تشریح مولفه های کتاب " رهبری اثر بخش برای بهبود عملکرد شرکت ها" در تفاوت های بین رهبری و مدیریت اظهار نمود مدیران در سیستم کار می کنند در حالیکه رهبران بر سیستم کار می کنند، مدیران کارکنان دارند در حالیکه رهبران سازمانی پیروان دارند، مدیران احترام می پذیرند در حالیکه رهبران احترام می گذارند، مدیران سیستماتیک می باشند در حالیکه رهبران کاریزماتیک، مدیران حفظ می کنند در حالیکه رهبران خلق می کنند و....
در ادامه مراسم دکتر فدوی رییس سازمان بسیج حقوقدانان خراسان رضوی اظهار داشت، وجود اساتید ممتازی چون دکتر صیادی در حوزه های مهمی مانند مدیریت و رهبری بسیار مغتنم است و کتاب رهبری اثر بخش برای بهبود عملکرد شرکتها ، نمونه بسیار موفقی در این خصوص خواهد بود.
فدوی ادامه داد: توجه مسئولین دهکده سفید و خصوصا مرکز جهش تجاری این مجموعه در بسط و نشر آثار علمی و ارزشمند، قابل تقدیر است و من به نوبه خود از تلاش های پرثمر دهکده سفید در جهت افزایش آگاهی عمومی تشکر می کنم.
در ادامه دکتر علیرضا علیخانی عضو هیات علمی دانشگاه و استاد ممتاز حقوق تجارت ضمن تبریک انتشار این کتاب تاکید نمود که در پرونده های قضایی مربوط به شرکت ها یکی از علل اصلی مشکلات ناکارآمدی مدیریت است و لذا باید به سمت فرهنگ سازی در زمینه گفتمان رهبری در شرکت ها باشیم و اینکه توانسته ایم به کمک دکتر صیادی در مرکز جهش تجاری دهکده سفید توجه مدیران شرکت ها را به این سو معطوف نماییم امری مبارک است وی اظهار امیدواری نمود تا فعالیت های مرکز جهش تجاری دهکده سفید بتواند در خدمت مدیران کلان بخش های دولتی و خصوصی تحول آفرین باشد.
ضمن اینکه دپارتمان تخصصی حقوق شرکت ها در دهکده سفید و وکلای این دپارتمان باید با مرکز جهش تجاری دهکده سفید ارتباط نزدیکتری برقرار نمایند. در پایان مراسم از کتاب (رهبری اثر بخش برای بهبود عملکرد شرکتها) رونمایی شد و تعدادی از این کتاب با امضای مولف به حضار اهدا گردید.


تلگرام
  • تلفن ۵ رقمی :

    051 31601

  • آدرس :

    مشهد، بلوار فردوسی، حاشیه میدان استقلال پلاک 373

  • خبرنامه پیامکی :

    ۳۰۰۰32

۱۳۹۵ © تمامی حقوق این سایت متعلق به دهکده سفید می باشد و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.