دهکده حقوقی سفید (دهکده تخصص)

نمود تخصص در حوزه حقوق، از اهداف عالیه ماستامکان مشاهده اوراق قضایی در گوشی‎های هوشمند اندروید فراهم شد.

طرفین پرونده می‎توانند با نصب برنامه کاربردی ( اپلیکیشن ) ثنا، اوراق قضایی مانند ابلاغ ، اخطار و احضار را روی گوشی هوشمند تلفن همراه خود، مشاهده کنند.
امکان مشاهده اوراق قضایی در گوشی‎های هوشمند اندروید فراهم شد. طرفین پرونده می‌توانند با نصب برنامه کاربردی ( اپلیکیشن ) ثنا، اوراق قضایی مانند ابلاغ، اخطار و احضار را روی گوشی هوشمند تلفن همراه خود، مشاهده کنند. 


حجت الاسلام سید محسن رسولی معاون فناوری و اطلاعات دادگستری گلستان گفت : کسانی که در سامانه ثنا ثبت نام کرده اند برای دانلود و نصب این نرم افزار می توانند به نشانی http://adliran.ir/Content/Eblagh-v1.0(960907).apk مراجعه کنند. 

حجت الاسلام سید محسن رسولی افزود :این برنامه برای گوشی های هوشمند اندروید طراحی شده و امکان دسترسی به ابلاغیه های قضایی را از طریق تلفن همراه متصل به اینترنت فراهم می کند. 

معاون فناوری و اطلاعات دادگستری گلستان گفت : در منوی کاربری این برنامه، امکان مشاهده ابلاغیه های جدید، ابلاغیه های مشاهده شده قبلی و جستجوی ابلاغ ها قرار داده شده است. 

سامانه ابلاغ الکترونیک اوراق قضایی با هدف صرفه جویی در مصرف کاغذ و افزایش سرعت و دقت ابلاغ اوارق از سال گذشته در استان راه اندازی شده است . 

در این سامانه ، ابلاغ اوراق قضایی مانند احضاریه ، و اخطاریه به جای ارسال به خانه ی طرفین پرونده ، اینترنتی به حساب کاربری آن ها در این سامانه ارسال می شود.

تلگرام
  • تلفن ۵ رقمی :

    051 31601

  • آدرس :

    مشهد، بلوار فردوسی، حاشیه میدان استقلال پلاک 373

  • خبرنامه پیامکی :

    ۳۰۰۰32

۱۳۹۵ © تمامی حقوق این سایت متعلق به دهکده سفید می باشد و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.