دهکده حقوقی سفید (دهکده تخصص)

نمود تخصص در حوزه حقوق، از اهداف عالیه ماستدپارتمان تخصصی حقوق خانواده

کوچکترین هسته اجتماع را خانواده می نامند. خانواده تنها نظام اجتماعی است که در همه جوامع پذیرفته شده و توسعه یافته است. ساخت و پیکربندی خانواده در جوامع مختلف از زمان گذشته تا عصر حاضر متفاوت بوده و هست، شرایط و اوضاع سیاسی ، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در آن اثر گزارده و دگرگونی هایی درآن ایجاد کرد.

اسالم خانواده را گروهی متشکل از افراد، دارای شخصیت مدنی، حقوقی و معنوی معرفی می کند که هسته ی اولیه آن را ازدواج مشروع زن و مرد تشکیل می دهد. دعاوی خانواده آن دسته از دعاوی است که راجع به امر ازدواج و زناشویی یا ناشی از آن باشد با توجه به اینکه وضعیت نکاح و مسائل حقوقی پیرامون آن بسیار پیچیده بوده و متأسفانه به دلیل برخی ازناهنجاری های اجتماعی در کشورمان یکی از شایع ترین دعاوی حقوقی و از مسائل مبتال به هموطنان عزیزمان می باشد آگاهی از قوانین و مقررات مربوطه الزم و ضروری می نماید.
بدین روی دهکده سفید با بهره گیری از بهترین و فرهیخته ترین وکال، کارشناسان، حقوقدانان و با افتخار کار گروهی و تخصصی با قدرت وارد حوزه دعاوی خانواده شده و به عنوان یکی از بزرگترین اهداف خود تنظیم خانواده را از طریق گسترش داوری در دعاوی خانوادگی نشانه رفته است. امید است که این هدف ارزشمند مورد قبول حق تعالی قرار گرفته و استحکام روزافزون خانواده های ایرانی را شاهد باشیم.
در مواردی که استفاده از خدمات حقوقی فوریت دارد میتوانید با شماره 31601 تماس بگیرید تا توسط کارشناسان دهکده سفید راهنمایی شوید.

تلگرام
  • تلفن ۵ رقمی :

    051 31601

  • آدرس :

    مشهد، بلوار فردوسی، حاشیه میدان استقلال پلاک 373

  • خبرنامه پیامکی :

    ۳۰۰۰32

۱۳۹۵ © تمامی حقوق این سایت متعلق به دهکده سفید می باشد و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.